דף הבית » רק אצלנו » Bootmgr הוא דחוס – איך לתקן
Bootmgr הוא דחוס - איך לתקן

Bootmgr הוא דחוס – איך לתקן

מה זה Bootmgr?

Bootmgr היא תוכנית קטנה המאוחסנת במחיצת האתחול של המחשב שלך. הוא אחראי לטעינת מערכת ההפעלה Windows בעת הפעלת המחשב. זהו מרכיב קריטי בתהליך האתחול של Windows ועליו להיות קיים כדי שהמחשב יאתחל כהלכה.

מה זה אומר כאשר Bootmgr נדחס?

כאשר Bootmgr דחוס, זה אומר שהקובץ נדחס באמצעות אלגוריתם דחיסה. זה יכול לקרות אם הקובץ פגום או אם הקובץ נדחס בטעות על ידי המשתמש. דחיסת קובץ ה-Bootmgr עלולה לגרום למחשב לא לאתחל כראוי, מכיוון שצריך לבטל את הדחיסה של הקובץ כדי שהמחשב יאתחל.

כיצד לתקן את Bootmgr הוא דחוס

1. השתמש בתקליטור התקנה של Windows

הדרך הקלה ביותר לתקן את הבעיה של Bootmgr דחוסה היא להשתמש בתקליטור התקנה של Windows. הכנס את התקליטור למחשב שלך ואתחל ממנו. כשתגיעו למסך ההתקנה, בחרו באפשרות "תקן את המחשב". פעולה זו תפתח את סביבת השחזור של Windows, שבה תוכל לבחור באפשרות "שורת הפקודה". בשורת הפקודה, הקלד "bootrec /fixboot" והקש אנטר. זה יפתור את הבעיה של דחיסת Bootmgr.

2. השתמש בשחזור מערכת

אם אין לך דיסק התקנה של Windows, אתה יכול להשתמש בשחזור מערכת כדי לתקן את בעיית דחיסת Bootmgr. לשם כך, הפעל מחדש את המחשב והקש על מקש F8 שוב ושוב עד להופעת התפריט 'אפשרויות אתחול מתקדמות'. בחר באפשרות "תקן את המחשב שלך" ולאחר מכן בחר באפשרות "שחזור מערכת". פעולה זו תפתח את חלון שחזור המערכת, שבו תוכל לבחור נקודת שחזור מלפני שהבעיה התרחשה.

3. השתמש בכלי שירות של צד שלישי

אם אין לך דיסק התקנה של Windows או שאתה לא רוצה להשתמש בשחזור מערכת, אתה יכול להשתמש בכלי שירות של צד שלישי כדי לתקן את בעיית דחיסת Bootmgr. ישנם מספר כלי עזר זמינים שיכולים לתקן את הבעיה, כגון Boot-Repair-Disk ו-boot-US. כלי עזר אלה קלים לשימוש ויכולים לפתור את הבעיה במהירות.

סיכום

Bootmgr דחוס היא בעיה נפוצה שיכולה למנוע מהמחשב שלך לאתחל כראוי. למרבה המזל, ישנן מספר דרכים לתקן את הבעיה, כולל שימוש בתקליטור התקנה של Windows, שימוש בשחזור מערכת או שימוש בכלי שירות של צד שלישי. בעזרת השלבים הנכונים, אתה יכול בקלות לתקן את בעיית דחיסת Bootmgr ולהחזיר את המחשב שלך לפעולה.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן