דף הבית » איך לעשות תיקון בית » מדריך מלא כיצד לתקן דלת שלא נסגרת
מדריך מלא כיצד לתקן דלת שלא נסגרת

מדריך מלא כיצד לתקן דלת שלא נסגרת

4 דרכים לתקן דלת שלא נסגרת:

נסה להדק את הברגים של הציר – לפני ביצוע התאמות נוספות, עליך להשתמש תחילה במברג כדי להדק את כל הברגים הרופפים על ציר הדלת שלך אם יש לך סיבה להאמין שיש בעיה עם זה. ייתכן שתצטרך להשתמש בברגים ארוכים יותר אם אלה שברשותך פשוט מסתובבים בחופשיות.

בדוק את לוחית המכה שלך – הפתרון הוא קצת שונה אם אתה שם לב שהצלחת המכה שלך לא מיושרת יותר מהרגיל וחסרה את הסוגר. כדי להתחיל, שחרר את הצלחת הפוגעת מהקיר ולאחר מכן הסר אותה לחלוטין. לאחר מכן, אתה צריך לסתום את החורים שכבר נמצאים שם כדי שהצלחת לא תגלוש חזרה למצבה הקודם, הלא יעיל. לאחר שהקיר הספיק להתרפא, תוכל להשתמש במקדחה כדי ליצור חורים חדשים בקיר הממוקמים נכון לחיבור עם הבריח. וכשלב אחרון, אבטח את הצלחת במיקום הרצוי באמצעות הברגים.

הפוך את זה להתאים אם הדלת לא תינעל – אתה לא תמיד צריך להסיר או להחליף רכיבים אם הבריח לא יינעל במקומו עם חור הפלטה הפוגעת. במקום זאת, נסה לגרד את הקצה של חור הצלחת הפוגע עם קובץ מתכת או פלטה חשמלית עד שהוא גדול מספיק כדי להכיל את הבריח.

יש לשייף את המשקופים של דלת שאינה מיושרת. – ייתכן שזו פשוט בעיה קבועה של חוסר יישור אם נראה שהדלת שלך לא נהנית להשתלב במשקוף. אם זה המקרה, ייתכן שהוא יתוקן באופן זמני מבלי להסיר או להחליף דבר. כדי להפוך את הדברים לפשוטים, חתוך את הקצוות שלעתים קרובות נתקעים או מונעים את סגירת הדלת שלך לחלוטין באמצעות נייר זכוכית או פלח חשמלי.

איך מתקנים ציר דלת אם הדלת לא נסגרת?

ציר הוא מנגנון המחבר את הדלת למסגרת. צריך לתקן ציר דלת כדי שייפתח ונסגר.

להלן מדריך לתיקון ציר דלת אם הדלת לא נסגרת:

מה גורם לדלת לא להיסגר עד הסוף?

התפס ולוחית הפתיחה הם שני המרכיבים החיוניים שצריכים לקיים אינטראקציה על מנת שהדלת תישאר סגורה. ההסבר הסביר ביותר לבעיה זו הוא שהתפס אינו מקיים אינטראקציה נכונה עם הלוח הפוגע. כאשר אתה דוחף את הדלת לסגור, לא אמורות להיות נקישות או נקישות נשמעות; תוכל לקבוע אם זה המקרה בגלל זה.

איך מתקנים תפס לדלת שלא נסוג?

תפס לדלת הוא מכשיר מכני הנועל ופותח את הדלת. הוא משמש כדי למנוע מאנשים לפתוח דלתות שאינן מיועדות עבורם. יש הרבה בעיות עם דלתות. יש אנשים שחושבים שאי אפשר לתקן אותם. עם זאת, ישנם כמה פתרונות שניתן להשתמש בהם כדי לתקן אותם.

השתמש בפטיש

כוונן את הציר

יש לשמן את תפס הדלת

הדק את הברגים

נקה את מנעול הדלת

יישר מחדש את לוחית המכה

החלף את מנעול הדלת

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן