דף הבית » עשרת הגדולים » כיצד לתקן רעידות בסרטון GoPro

כיצד לתקן רעידות בסרטון GoPro

כיצד לתקן רעידות בסרטון GoPro

מה גורם לרטט בסרטוני GoPro?

רעידות בסרטוני GoPro יכולות להיגרם ממספר גורמים, כולל המצלמה עצמה, הסביבה והמשתמש. המצלמה עצמה עלולה לגרום לרעידות אם היא לא מותקנת כהלכה או אם התושבת לא מאובטחת. הסביבה עלולה לגרום לרעידות אם המצלמה ממוקמת באזור עם הרבה רוח או מקורות רעידות אחרים. לבסוף, המשתמש יכול לגרום לרעידות אם הוא לא נזהר בטיפול במצלמה.

כיצד לתקן רעידות בסרטוני GoPro

למרבה המזל, ישנם כמה צעדים שתוכל לנקוט כדי להפחית או להעלים רעידות בסרטוני ה-GoPro שלך.

שלב 1: השתמש במייצב

הצעד הראשון להפחתת רעידות בסרטוני ה-GoPro שלך הוא להשתמש במייצב. מייצבים נועדו להפחית רעידות על ידי מתן תושבת מאובטחת למצלמה. יש מגוון של מייצבים זמינים, כולל גימבלים כף יד, תושבות לחזה ותושבות כוסות יניקה.

שלב 2: השתמש בחצובה

דרך נוספת להפחית רעידות בסרטוני ה-GoPro שלך היא להשתמש בחצובה. חצובות מספקות פלטפורמה יציבה למצלמה ויכולות לסייע בהפחתת רעידות הנגרמות על ידי הסביבה או המשתמש.

שלב 3: השתמש בבולם זעזועים

לבסוף, אתה יכול להשתמש בבולם זעזועים כדי להפחית רעידות בסרטוני ה-GoPro שלך. בולמי זעזועים נועדו לספוג רעידות הנגרמות מהסביבה או מהמשתמש.

שלב 4: השתמש במסנן

בנוסף לשלבים שלמעלה, אתה יכול גם להשתמש במסנן כדי להפחית רעידות בסרטוני ה-GoPro שלך. מסננים נועדו להפחית את כמות הרטט שמגיעה לחיישן המצלמה.

השוואה מהירה

מְיַצֵב חֲצוּבָה בּוֹלֵם זַעֲזוּעִים לְסַנֵן
הרכבה מאובטחת פלטפורמה יציבה סופג רעידות מפחית רעידות

דעה אישית

לדעתי הדרך הטובה ביותר להפחית רעידות בסרטון GoPro היא להשתמש בשילוב של מייצב, חצובה, בולם זעזועים ופילטר. שילוב זה יספק את ההרכבה המאובטחת ביותר ואת הפחתת הרטט היעילה ביותר. בנוסף, אתה יכול לצפות במדריכים ב-YouTube כדי ללמוד עוד על איך להפחית רעידות בסרטוני GoPro שלך.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן