דף הבית » לא להאמין » כיצד לתקן סמלי מיקום שולחן העבודה שאינם נשמרים ב-Windows
כיצד לתקן סמלי מיקום שולחן העבודה שאינם נשמרים ב-Windows

כיצד לתקן סמלי מיקום שולחן העבודה שאינם נשמרים ב-Windows

מה גורם לאיקוני שולחן העבודה לא לשמור את עמדותיהם?

סמלי שולחן העבודה אינם שומרים את מיקומם היא בעיה נפוצה ב-Windows. בעיה זו יכולה להיגרם ממגוון גורמים, כולל הגדרות שגויות, קבצים פגומים או וירוס.

כיצד לתקן סמלים בשולחן העבודה שאינם שומרים את מיקומם

ישנן מספר דרכים לתקן את הבעיה של סמלים בשולחן העבודה שאינם שומרים את מיקומם. להלן כמה מהפתרונות הנפוצים ביותר:

1. בדוק את ההגדרות שלך

הצעד הראשון לתיקון הבעיה של אייקוני שולחן העבודה שאינם שומרים את מיקומם הוא לבדוק את ההגדרות שלך. ב-Windows, אתה יכול לעבור ללוח הבקרה ולאחר מכן ללחוץ על האפשרות "מראה והתאמה אישית". משם, אתה יכול לבחור באפשרות "הגדרות סמל שולחן עבודה" ולוודא שהאפשרות "אפשר ערכות נושא לשנות סמלי שולחן עבודה" מסומנת.

2. הפעל סריקת וירוסים

אם ההגדרות שלך נכונות, השלב הבא הוא הפעלת סריקת וירוסים. וירוסים עלולים לגרום לאיקוני שולחן העבודה לא לשמור את מיקומם, לכן חשוב לוודא שהמחשב שלך נקי מכל תוכנה זדונית. אתה יכול להשתמש בתוכנת אנטי-וירוס חינמית כגון AVG או Avast כדי לסרוק את המחשב שלך לאיתור וירוסים ותוכנות זדוניות אחרות.

3. אפס את המחשב

אם הבעיה נמשכת לאחר בדיקת ההגדרות והפעלת סריקת וירוסים, השלב הבא הוא איפוס המחשב. איפוס המחשב שלך ישחזר את כל ההגדרות שלך לערכי ברירת המחדל שלהם ואמור לתקן בעיות עם סמלי שולחן העבודה שלא שומרים את מיקומם. כדי לאפס את המחשב שלך, אתה יכול ללכת לתפריט "הגדרות" ולאחר מכן לבחור באפשרות "איפוס".

סיכום

סמלים של שולחן העבודה אינם שומרים את מיקומם היא בעיה נפוצה ב-Windows, אך בדרך כלל ניתן לתקן אותה על ידי בדיקת ההגדרות, הפעלת סריקת וירוסים ואיפוס המחשב. אם הבעיה נמשכת, ייתכן שיהיה עליך לפנות לאיש מקצוע לקבלת עזרה.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן