דף הבית » הכי נצפים » כיצד לתקן מסך צהוב באייפון
כיצד לתקן מסך צהוב באייפון

כיצד לתקן מסך צהוב באייפון

מה גורם למסך צהוב באייפון?

מסך צהוב באייפון נגרם בדרך כלל מבעיית חומרה. זה יכול להיות תצוגה פגומה, לוח לוגי פגום או תאורה אחורית פגומה. זה יכול להיגרם גם מבעיית תוכנה, כגון מערכת הפעלה פגומה או גרסה מיושנת של iOS.

כיצד לתקן מסך צהוב באייפון

שלב 1: בדוק אם קיימים עדכוני תוכנה

הצעד הראשון בתיקון מסך צהוב באייפון הוא בדיקת עדכוני תוכנה. אם האייפון שלך מריץ גרסה מיושנת של iOS, זה יכול להיות גורם למסך הצהוב. כדי לחפש עדכוני תוכנה, פתח את אפליקציית ההגדרות והקש על כללי > עדכון תוכנה. אם קיים עדכון זמין, התקן אותו.

שלב 2: הפעל מחדש את האייפון שלך

אם אין עדכוני תוכנה זמינים, השלב הבא הוא להפעיל מחדש את האייפון שלך. הפעלה מחדש יכולה לעזור לתקן בעיות תוכנה קלות שעלולות לגרום למסך הצהוב. כדי להפעיל מחדש את האייפון שלך, לחץ והחזק את לחצן ההפעלה עד להופעת מחוון ההפעלה. החלק את המחוון ימינה כדי לכבות את האייפון שלך. ברגע שהוא כבוי, לחץ והחזק שוב את לחצן ההפעלה עד שתראה את הלוגו של Apple.

שלב 3: אפס את האייפון שלך

אם הפעלה מחדש של האייפון שלך לא תתקן את המסך הצהוב, ייתכן שתצטרך לאפס את האייפון שלך. איפוס ישחזר את האייפון שלך להגדרות היצרן שלו, מה שיכול לעזור לתקן בעיות תוכנה שעלולות לגרום למסך הצהוב. כדי לאפס את האייפון שלך, פתח את אפליקציית ההגדרות והקש על כללי > איפוס > אפס את כל ההגדרות.

שלב 4: פנה לתמיכה של Apple

אם איפוס האייפון שלך לא מתקן את המסך הצהוב, ייתכן שתצטרך לפנות לתמיכה של אפל. אפל יכולה לעזור לאבחן את הבעיה ולקבוע אם זו בעיית חומרה או תוכנה. אם זו בעיית חומרה, הם יכולים לעזור לך לפתור אותה.

סיכום

אם מסך האייפון שלך הפך לצהוב, ייתכן שאתה נתקל בבעיית חומרה. עם זאת, זה יכול להיגרם גם מבעיית תוכנה. כדי לתקן מסך צהוב באייפון, תחילה עליך לבדוק אם יש עדכוני תוכנה, לאחר מכן להפעיל מחדש את האייפון ולאחר מכן לאפס את האייפון. אם אף אחד מהשלבים האלה לא עובד, עליך לפנות לתמיכה של Apple לקבלת עזרה.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן