דף הבית » עשרת הגדולים » כיצד לתקן מסך טלפון שבור – מדריך שלב אחר שלב
כיצד לתקן מסך טלפון שבור - מדריך שלב אחר שלב

כיצד לתקן מסך טלפון שבור – מדריך שלב אחר שלב

כיצד לתקן מסך טלפון שבור

אם מסך הטלפון שלך שבור, אל תיבהל. אתה יכול לתקן מסך טלפון שבור בעצמך, וזה לא כל כך קשה כמו שאתה יכול לחשוב. מדריך זה יראה לך כיצד לתקן מסך טלפון שבור שלב אחר שלב, באמצעות הכלים והחומרים הנכונים.

מה אתה צריך

  • מסך החלפה
  • מברג פיליפס
  • מַלְקֶטֶת
  • אקדח חום או מייבש שיער
  • אלכוהול איזופרופיל

מדריך שלב אחר שלב

1. התחל בהזמנת מסך חלופי לטלפון שלך. ודא שאתה מקבל את הדגם והגודל הנכונים. אתה יכול למצוא מסכים חלופיים באינטרנט, או בחנות האלקטרוניקה המקומית שלך.

2. לאחר שיש לך את המסך החלופי, כבה את הטלפון והסר את הסוללה. לאחר מכן, השתמש במברג פיליפס כדי להסיר את הברגים מגב הטלפון.

3. הרם בזהירות את הכיסוי האחורי מהטלפון. ייתכן שתצטרך להשתמש בפינצטה כדי לעזור לך לחטט אותה. היזהר לא לפגוע באף אחד מהרכיבים הפנימיים.

4. נתק את המסך הישן מהטלפון. לאחר מכן, השתמש באקדח החום או במייבש שיער כדי לחמם את הדבק סביב קצוות הטלפון. זה יקל על הסרת המסך הישן.

5. לאחר הסרת המסך הישן, נקה את האזור באלכוהול איזופרופיל. זה יעזור להסיר כל דבק או לכלוך שנותרו.

6. חבר את המסך החדש לטלפון. לאחר מכן, השתמש באקדח החום או במייבש שיער כדי לחמם את הדבק סביב קצוות הטלפון. זה יעזור למסך החדש להיצמד למקומו.

7. לבסוף, החזר את המכסה האחורי והברגים למקומו. הפעל את הטלפון וודא שהמסך החדש פועל כהלכה.

מזל טוב, תיקנת בהצלחה את מסך הטלפון השבור שלך! אם אתה צריך עזרה, אתה יכול למצוא הרבה סרטונים ביוטיוב שיראו לך איך לתקן מסך טלפון שבור.

צפה בסרטונים ביוטיוב

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן