דף הבית » הכי חם » כיצד לתקן מכונת תפירה שהשיניים שלה שבורות?
כיצד לתקן מכונת תפירה שהשיניים שלה שבורות?

כיצד לתקן מכונת תפירה שהשיניים שלה שבורות?

מה גורם לשיניים במכונת תפירה להישבר?

שיני מכונת תפירה עלולות להישבר מסיבות שונות. הסיבה השכיחה ביותר היא בלאי. עם הזמן, השיניים עלולות להישחק ולבסוף להישבר. סיבות אחרות כוללות תחזוקה לא נכונה, שימוש בסוג החוט השגוי, או שימוש ארוך מדי במכונה מבלי לקחת הפסקה.

כיצד לתקן מכונת תפירה שהשיניים שלה שבורות

שלב 1: בדוק את המכונה

השלב הראשון הוא בדיקת המכונה כדי לקבוע את הסיבה לשיניים השבורות. אם הסיבה היא בלאי, ייתכן שיהיה עליך להחליף את המכונה כולה. אם הסיבה היא תחזוקה לא נכונה או שימוש בסוג הברגה הלא נכון, ייתכן שתוכל לתקן את המכונה.

שלב 2: החלף את השיניים

אם הסיבה לשיניים השבורות היא בלאי, אז תצטרך להחליף את השיניים. לשם כך תצטרכו להסיר את השיניים הישנות ולהחליף אותן בחדשות. זה יכול להיעשות עם מברג או כלי אחר. הקפד לעקוב אחר ההוראות במדריך למכונה.

שלב 3: התאם את המתח

לאחר שהשיניים החדשות נמצאות במקומן, תצטרך להתאים את המתח. זה נעשה על ידי סיבוב כפתור המתח הממוקם בצד המכונה. הקפד לעקוב אחר ההוראות במדריך למכונה. אם המתח גבוה מדי, ייתכן שהמכונה לא תוכל לתפור כראוי.

שלב 4: בדוק את המכונה

לאחר התאמה של המתח, תצטרך לבדוק את המכונה כדי לוודא שהיא פועלת כהלכה. כדי לעשות זאת, תצטרך להשחיל את המכונה ולתפור כמה תפרים. אם המכונה פועלת כהלכה, תוכל להמשיך להשתמש בה. אם לא, אז אולי תצטרך להתאים את המתח שוב או להחליף את השיניים.

תיקון מכונת תפירה ששיניה שבורות אינה משימה קשה. עם כמה שלבים פשוטים, תוכל להפעיל את המכשיר שלך תוך זמן קצר. אם יש לך שאלות, אתה תמיד יכול לעיין במדריך של המכונה או לצפות בסרטון הדרכה ב- YouTube .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן