דף הבית » טופ 100 » כיצד לתקן מכונת כביסה שאינה מסתובבת
כיצד לתקן מכונת כביסה שאינה מסתובבת

כיצד לתקן מכונת כביסה שאינה מסתובבת

מה לעשות כשמכונת הכביסה שלך לא מסתובבת

בדוק את מתג המכסה

מתג המכסה הוא מאפיין בטיחות במכונת הכביסה שלך. הוא נועד למנוע ממכונת הכביסה להסתובב כשהמכסה פתוח. כדי לבדוק את מתג המכסה, פתח את המכסה ולחץ כלפי מטה על המתג. אם הוא לא לוחץ, סביר להניח שהוא שבור ויש להחליפו.

בדוק את רצועת הכונן

רצועת ההינע היא רצועת גומי המחברת את המנוע למכונת הכביסה. הוא אחראי לסובב את מכונת הכביסה. אם רצועת ההינע שבורה או בלויה, מכונת הכביסה לא תסתובב. כדי לבדוק את רצועת ההינע, הסר את לוח הגישה ובדוק את הרצועה לאיתור סימני בלאי או נזק. אם החגורה שבורה, יש להחליף אותה.

בדוק את המנוע

המנוע אחראי לסובב את מכונת הכביסה. אם המנוע אינו פועל, מכונת הכביסה לא תסתובב. כדי לבדוק את המנוע, הסר את לוח הגישה ובדוק את המנוע לאיתור סימני בלאי או נזק. אם המנוע פגום, יש להחליפו.

פתרון תקלות ותיקון מכונת הכביסה שלך

אם מכונת הכביסה שלך לא מסתובבת, הצעד הראשון הוא לפתור את הבעיה. בדוק את מתג המכסה, רצועת ההינע והמנוע כדי לראות אם אחד מהם הוא הגורם לבעיה. אם אחד מהרכיבים הללו פגום, יש להחליפו. אם אף אחד מהרכיבים הללו לא פגום, ייתכן שהבעיה היא בחיווט או בלוח הבקרה. אם זה המקרה, עדיף לקרוא לאיש מקצוע שיתקן את הבעיה.

כאשר מדובר בתיקון מכונת כביסה שאינה מסתובבת, חשוב לנקוט בצעדים הנדרשים לפתרון תקלות ותיקון הבעיה. בדוק את מתג המכסה, רצועת ההינע והמנוע כדי לראות אם אחד מהם הוא הגורם לבעיה. אם אחד מהרכיבים הללו פגום, יש להחליפו. אם אף אחד מהרכיבים הללו לא פגום, ייתכן שהבעיה היא בחיווט או בלוח הבקרה. אם זה המקרה, עדיף לקרוא לאיש מקצוע שיתקן את הבעיה.

למידע נוסף על תיקוני מכונות כביסה, בקר בדף ויקיפדיה בנושא תיקון מכונות כביסה .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן