דף הבית » חדשות ואירועים אקטואליים » כיצד לתקן טקסט מראה ב-InDesign
כיצד לתקן טקסט מראה ב-InDesign

כיצד לתקן טקסט מראה ב-InDesign

מהו טקסט מראה?

טקסט שיקוף הוא סוג של טקסט הפוך, או שיקוף, משמאל לימין. הוא משמש לעתים קרובות בלוגו ואלמנטים עיצוביים אחרים כדי ליצור מראה ייחודי. InDesign היא תוכנה פופולרית המשמשת מעצבים ליצירת מסמכים, ויש לה את היכולת ליצור טקסט מראה. עם זאת, זה יכול להיות מסובך לגרום לטקסט להופיע בצורה נכונה. במאמר זה, נבחן כיצד לתקן טקסט מראה ב-InDesign.

בדוק את הגופן שלך

השלב הראשון בתיקון טקסט מראה ב-InDesign הוא לבדוק את הגופן שלך. גופנים מסוימים, כגון Arial, נועדו להיות שיקוף, בעוד שאחרים לא. אם הגופן שלך לא מתוכנן להיות שיקוף, תצטרך למצוא גופן שכן.

התאם את כיוון הטקסט

לאחר שבחרתם גופן שנועד להיות שיקוף, יהיה עליכם להתאים את כיוון הטקסט. ב-InDesign, אתה יכול לעשות זאת על ידי בחירת הטקסט ולאחר מכן מעבר לחלונית Character. בחלונית Character, תראה אפשרות לכיוון טקסט. בחר באפשרות של מימין לשמאל. זה יהפוך את הטקסט, וייצור את אפקט המראה.

בדוק את יישור הטקסט

השלב הבא הוא לבדוק את יישור הטקסט. ב-InDesign, אתה יכול לעשות זאת על ידי בחירת הטקסט ולאחר מכן מעבר לחלונית Paragraph. בחלונית Paragraph, תראה אפשרות עבור Alignment. בחר באפשרות של יישור ימינה. זה יבטיח שהטקסט מיושר נכון.

טיפים לתיקון טקסט מראה ב-InDesign

עכשיו כשאתה יודע איך לתקן טקסט מראה ב-InDesign, הנה כמה טיפים שיעזרו לך להשיג את התוצאות הטובות ביותר:

  • ודא שאתה משתמש בגופן שנועד להיות שיקוף.
  • בדוק את כיוון הטקסט והיישור כדי לוודא שהוא נכון.
  • בדוק את הטקסט במכשירים שונים כדי לוודא שהוא נראה תקין.
  • אם אתה נתקל בבעיות, צפה במדריך ב-YouTube לקבלת עזרה.

תיקון טקסט שיקוף ב-InDesign יכול להיות מסובך, אבל עם העצות האלה, אתה אמור להיות מסוגל לגרום לטקסט להופיע בצורה נכונה. לעזרה נוספת, עיין בחיפוש זה ב-YouTube למדריכים .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן