דף הבית » הכי נצפים » כיצד לתקן אין חיבורים זמינים
כיצד לתקן אין חיבורים זמינים

כיצד לתקן אין חיבורים זמינים

בדוק את חיבורי הרשת שלך

אם אתה מתקשה להתחבר לאינטרנט, הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לבדוק את חיבורי הרשת שלך. ודא שכל הכבלים שלך מחוברים היטב ושהנתב שלך מופעל. אם אתה משתמש בחיבור אלחוטי, ודא שהמכשיר שלך מחובר לרשת הנכונה. אם אתה משתמש בחיבור קווי, ודא שהכבל מחובר היטב גם למכשיר וגם לנתב.

הפעל מחדש את הנתב והמכשיר שלך

אם חיבורי הרשת שלך מוגדרים כהלכה, השלב הבא הוא להפעיל מחדש את הנתב והמכשיר שלך. זה יאפס את החיבור ולעיתים קרובות יכול לעזור לפתור בעיות כלשהן. כדי להפעיל מחדש את הנתב, פשוט נתק אותו ממקור החשמל והמתן מספר רגעים לפני שתחבר אותו שוב. כדי להפעיל מחדש את המכשיר, פשוט כבה אותו ואז הפעל אותו שוב.

בדוק את הגדרות הרשת שלך

אם הפעלה מחדש של הנתב והמכשיר שלך לא פותרת את הבעיה, השלב הבא הוא לבדוק את הגדרות הרשת שלך. ודא שהמכשיר שלך מוגדר לסוג הרשת הנכון (קווית או אלחוטי). אם אתה משתמש בחיבור אלחוטי, ודא שהוזנו את שם הרשת והסיסמה הנכונים. אם אתה משתמש בחיבור קווי, ודא שהוזנה כתובת ה-IP הנכונה.

עדכן את מנהלי ההתקן של הרשת שלך

אם הגדרות הרשת שלך נכונות, השלב הבא הוא עדכון מנהלי ההתקן של הרשת שלך. מנהלי התקנים של רשת הם התוכנה המאפשרת למכשיר שלך לתקשר עם הרשת. מנהלי התקנים מיושנים או פגומים עלולים לגרום לבעיות חיבור, לכן חשוב לוודא שהם מעודכנים. אתה יכול לעדכן את מנהלי ההתקנים שלך באופן ידני על ידי ביקור באתר האינטרנט של היצרן או שאתה יכול להשתמש בכלי לעדכון מנהלי התקן כדי לעשות זאת באופן אוטומטי.

בדוק את הגדרות חומת האש שלך

אם מנהלי ההתקן של הרשת שלך מעודכנים, השלב הבא הוא לבדוק את הגדרות חומת האש שלך. חומות אש נועדו להגן על המכשיר שלך מפני תוכנות זדוניות, אך הן יכולות גם לחסום חיבורים לגיטימיים. ודא שחומת האש שלך אינה חוסמת את החיבור ושהיא מוגדרת כהלכה.

אפס את מתאם הרשת שלך

אם הגדרות חומת האש שלך נכונות, השלב הבא הוא לאפס את מתאם הרשת שלך. כדי לעשות זאת, פתח את מנהל ההתקנים ומצא את מתאם הרשת שלך. לחץ לחיצה ימנית עליו ובחר באפשרות "איפוס". זה יאפס את המתאם ולעיתים קרובות יכול לעזור לפתור בעיות חיבור.

אם אתה עדיין מתקשה להתחבר לאינטרנט, ייתכן שיהיה עליך לפנות לספק שירותי האינטרנט שלך לקבלת סיוע נוסף. הם יוכלו לעזור לך לפתור את הבעיה ולהחזיר אותך לאינטרנט.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן