דף הבית » הכי נצפים » כיצד למיין טבלה לפי מספר

כיצד למיין טבלה לפי מספר

כיצד למיין טבלה לפי מספר

כיצד למיין טבלה לפי מספר

מיון טבלה לפי מספר היא משימה נפוצה שניתן לבצע במהירות ובקלות. בין אם אתה ממיין רשימה של מספרים, תאריכים או נתונים אחרים, מיון טבלה לפי מספר יכול לעזור לך למצוא במהירות את המידע שאתה צריך. במאמר זה, נסביר כיצד למיין טבלה לפי מספר בכמה שלבים פשוטים.

שלב 1: בחר את הטבלה

השלב הראשון במיון טבלה לפי מספר הוא בחירת הטבלה. כדי לעשות זאת, פשוט לחץ על הטבלה ולאחר מכן לחץ על כפתור "בחר טבלה" בסרט בראש המסך. פעולה זו תבחר את הטבלה כולה, כולל כל השורות והעמודות שלה.

שלב 2: בחר באפשרות מיון

לאחר בחירת הטבלה, תוכל לבחור את אפשרות המיון שבה ברצונך להשתמש. כדי לעשות זאת, לחץ על כפתור "מיין" בסרט. פעולה זו תפתח תיבת דו-שיח שבה תוכל לבחור את אפשרות המיון שבה ברצונך להשתמש. אתה יכול לבחור למיין לפי מספר, תאריך או נתונים אחרים.

שלב 3: בחר את העמודה למיון לפי

לאחר שבחרת באפשרות המיון, תצטרך לבחור את העמודה לפיה יש למיין. לשם כך, לחץ על התפריט הנפתח לצד האפשרות "עמודה" ובחר את העמודה לפיה תרצה למיין. פעולה זו תמיין את הטבלה לפי העמודה שנבחרה.

שלב 4: מיין את הטבלה

לאחר שבחרתם את העמודה למיין, תוכלו ללחוץ על כפתור "מיין" כדי למיין את הטבלה. פעולה זו תמיין את הטבלה לפי העמודה שנבחרה בסדר עולה או יורד, בהתאם לאפשרות המיון שבחרת.

השוואה מהירה

אוֹפְּצִיָה תיאור
בחר טבלה בחר את הטבלה למיון.
בחר באפשרות מיון בחר באפשרות המיון שבה תשתמש.
בחר עמודה בחר את העמודה לפיה תמיין.
מיין טבלה מיין את הטבלה לפי העמודה שנבחרה.

מיון טבלה לפי מספר היא משימה פשוטה שניתן לבצע במהירות ובקלות. על ידי ביצוע השלבים המפורטים לעיל, תוכל למיין טבלה במהירות ובקלות לפי מספר. זה יכול לעזור לך למצוא במהירות את המידע שאתה צריך, בין אם זה רשימה של מספרים, תאריכים או נתונים אחרים.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן