דף הבית » המלצת הצוות » אופטימיזציה של שטח בשוליים: מדריך לארגון גן הוורדים שלך עם שדרוגים, סידורים ויצירת סביבה הרמונית

אופטימיזציה של שטח בשוליים: מדריך לארגון גן הוורדים שלך עם שדרוגים, סידורים ויצירת סביבה הרמונית

 

מה זה רוז?

Rose הוא עורך גרפיקה וקטורית רב עוצמה המשמש ליצירה ועריכה של גרפיקה וקטורית. זוהי בחירה פופולרית ליצירת לוגואים, איורים וסוגים אחרים של יצירות אמנות. Rose זמין עבור מחשבי Windows ו-Mac כאחד.

כיצד לארגן את אותו מרווח מהשוליים ב-Rose

שלב 1: פתח את המסמך

הצעד הראשון הוא לפתוח את המסמך ב-Rose. כדי לעשות זאת, לחץ על תפריט “קובץ” ובחר “פתח”. בחר את הקובץ שברצונך לפתוח ולחץ על “פתח”.

שלב 2: הגדר את השוליים

לאחר פתיחת המסמך, תוכל להגדיר את השוליים. כדי לעשות זאת, לחץ על תפריט “עמוד” ובחר “שוליים”. בתיבת הדו-שיח “שוליים”, אתה יכול להגדיר את השוליים עבור המסמך. אתה יכול להגדיר את השוליים העליונים, התחתונים, השמאליים והימניים.

שלב 3: הגדר את המרווח

לאחר הגדרת השוליים, אתה יכול להגדיר את המרווח. כדי לעשות זאת, לחץ על תפריט “עמוד” ובחר “רווח”. בתיבת הדו-שיח “מרווח”, אתה יכול להגדיר את המרווח עבור המסמך. אתה יכול להגדיר את המרווח העליון, התחתון, השמאלי והימני.

שלב 4: שמור את המסמך

לאחר הגדרת השוליים והמרווחים, תוכל לשמור את המסמך. כדי לעשות זאת, לחץ על תפריט “קובץ” ובחר “שמור”. הזן שם למסמך ולחץ על “שמור”.

שלב 5: הדפס את המסמך

לאחר שמירת המסמך, תוכל להדפיס אותו. כדי לעשות זאת, לחץ על תפריט “קובץ” ובחר “הדפס”. בחר את המדפסת שבה ברצונך להשתמש ולחץ על “הדפס”.

טיפים לסידור מרווח זהה מהשוליים בורד

  • הקפד להגדיר את השוליים והמרווחים עבור המסמך לפני שתשמור אותו.
  • אם ברצונך לשנות את השוליים או המרווחים, תוכל לעשות זאת על ידי לחיצה על תפריט “עמוד” ובחירה ב”שוליים” או “ריווח”.
  • ניתן גם להגדיר את השוליים והמרווחים עבור אובייקטים בודדים במסמך.
  • אם ברצונך להדפיס את המסמך, הקפד לשמור אותו לפני שתדפיס אותו.

שאלות ותשובות

ש: כיצד אוכל להגדיר את השוליים והמרווחים עבור אובייקטים בודדים?

ת: כדי להגדיר את השוליים והמרווחים עבור אובייקטים בודדים, בחר את האובייקט ולחץ על תפריט “אובייקט”. בחר “שוליים” או “מרווח” והגדר את השוליים והמרווחים עבור האובייקט.

ש: האם אני יכול להגדיר את השוליים והמרווחים עבור מספר אובייקטים בו-זמנית?

ת: כן, אתה יכול להגדיר את השוליים והמרווחים עבור מספר אובייקטים בו-זמנית. כדי לעשות זאת, בחר את האובייקטים ולחץ על תפריט “אובייקט”. בחר “שוליים” או “מרווח” והגדר את השוליים והמרווחים עבור האובייקטים.

ש: האם אוכל לשמור את המסמך כשהשוליים והמרווחים כבר מוגדרים?

ת: כן, אתה יכול לשמור את המסמך כשהשוליים והמרווחים כבר מוגדרים. כדי לעשות זאת, לחץ על תפריט “קובץ” ובחר “שמור”. הזן שם למסמך ולחץ על “שמור”.

סיכום

סידור אותו מרווח מהשוליים ב-Rose הוא תהליך פשוט. לשם כך, פתחו את המסמך ב-Rose, הגדר את השוליים והמרווחים ושמור את המסמך. ניתן גם להגדיר את השוליים והמרווחים עבור אובייקטים בודדים במסמך. לאחר שמירת המסמך, תוכל להדפיס אותו. ביצוע שלבים אלה יבטיח שלמסמך שלך יש את אותו מרווח מהשוליים.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן