דף הבית » רק אצלנו » איך מסדרים תרופות

איך מסדרים תרופות

איך מסדרים תרופות

מהם היתרונות של סידור תרופות?

מערכת מאורגנת לאחסון וגישה לתרופות יכולה להועיל במובנים רבים. זה יכול לעזור לך לעקוב אחר התרופות שיש לך, כמה יש לך ומתי אתה צריך לחדש את המלאי. זה גם יכול לעזור לך למצוא במהירות את התרופה שאתה צריך כאשר אתה צריך אותה. בנוסף, מערכת מאורגנת לאחסון תרופות יכולה לעזור לך לשמור אותן בטוחות ומאובטחות.

היכן יש לאחסן תרופות?

יש לאחסן את רוב התרופות במקום קריר ויבש הרחק מאור שמש ישיר ולחות. זה כולל תרופות המאוחסנות במיכלים המקוריים שלהן, כמו גם כאלה שהועברו למיכל אחר. בנוסף, יש לאחסן תרופות מסוימות במקרר, כגון אינסולין וכמה אנטיביוטיקה נוזלית. חשוב לקרוא את התווית על התרופה כדי לקבוע את מיקום האחסון הטוב ביותר.

איך מסדרים תרופות

כשמסדרים תרופות, חשוב לשמור עליהן מסודרות ונגישות. להלן מספר טיפים לסידור תרופות:

1. תרופות קבוצתיות ביחד

קבץ תרופות יחד לפי סוג או מטרה. לדוגמה, אתה יכול לקבץ את כל משככי הכאב שלך יחד, או את כל תרופות ההצטננות והשפעת שלך יחד. זה יקל על מציאת התרופה שאתה צריך כאשר אתה צריך אותה.

2. תווית מיכלים

תווית מיכלים המכילים תרופות עם שם התרופה ותאריך התפוגה. זה יעזור לך לעקוב מתי צריך להחליף תרופות.

3. השתמש בארגונית גלולות

מארגן גלולות יכול להיות דרך מצוינת לעקוב אחר תרופות. זה יכול לעזור לך לעקוב מתי אתה צריך לקחת את התרופות שלך וכמה אתה צריך לקחת.

4. הרחק תרופות מהישג ידם של ילדים

חשוב להרחיק תרופות מהישג ידם של ילדים. אחסן אותם בארון נעול או בארון גבוה.

5. השלך תרופות שאינן בשימוש כראוי

כאשר אינך זקוק יותר לתרופה, חשוב להשליך אותה כראוי. אין לשטוף אותו לאסלה או לזרוק אותו לפח. במקום זאת, קח אותו לבית מרקחת או לאתר איסוף ייעודי אחר לסילוק נאות. סידור תרופות יכול לעזור לך לעקוב אחר מה יש לך, מתי אתה צריך לחדש מלאי ומתי אתה צריך לקחת אותם. זה גם יכול לעזור לך לשמור אותם בטוחים ומאובטחים. למידע נוסף על אופן סידור התרופות, מצא מידע נוסף בוויקיפדיה .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן