דף הבית » הכי מדובר » איך מסדרים עברית הפוכה באינדיזיין

איך מסדרים עברית הפוכה באינדיזיין

. איך מסדרים עברית הפוכה באינדיזיין

מהי עברית הפוכה?

עברית הפוכה היא סוג של מערכת כתיבה המשמשת בשפות מסוימות, כולל עברית, יידיש ולדינו. זוהי מערכת כתיבה מימין לשמאל, כלומר התווים נכתבים מימין לשמאל במקום משמאל לימין. זה יכול להיות מבלבל עבור מי שרגיל לכתוב במערכת משמאל לימין, כמו אנגלית. InDesign היא תוכנה פופולרית לפרסום שולחני שניתן להשתמש בה ליצירת מסמכים במגוון שפות, כולל עברית הפוכה.

איך מסדרים עברית הפוכה באינדיזיין

InDesign היא תוכנת פרסום שולחן עבודה רבת עוצמה שבאמצעותה ניתן ליצור מסמכים במגוון שפות, כולל עברית הפוכה. להלן השלבים לסידור עברית הפוכה ב-InDesign:

שלב 1: הגדר את כיוון הטקסט

הצעד הראשון הוא להגדיר את כיוון הטקסט. כדי לעשות זאת, עבור לתפריט "סוג" ובחר "כיוון טקסט". בחלון המוקפץ, בחר "מימין לשמאל". זה יקבע את כיוון הטקסט לעברית הפוכה.

שלב 2: הגדר את כיוון הפסקה

השלב הבא הוא לקבוע את כיוון הפסקה. כדי לעשות זאת, עבור לתפריט "סוג" ובחר "כיוון פסקה". בחלון המוקפץ, בחר "מימין לשמאל". זה יקבע את כיוון הפסקה לעברית הפוכה.

שלב 3: הגדר את כיוון התווים

השלב הבא הוא לקבוע את כיוון התווים. כדי לעשות זאת, עבור לתפריט "סוג" ובחר "כיוון תווים". בחלון המוקפץ, בחר "מימין לשמאל". זה יקבע את כיוון התו לעברית הפוכה.

שלב 4: הגדר את השפה

השלב האחרון הוא להגדיר את השפה. כדי לעשות זאת, עבור לתפריט "סוג" ובחר "שפה". בחלון המוקפץ, בחר "עברית". פעולה זו תגדיר את השפה לעברית הפוכה.

השוואה מהירה

תכונה משמאל לימין מימין לשמאל
כיוון טקסט משמאל לימין מימין לשמאל
כיוון פסקה משמאל לימין מימין לשמאל
כיוון דמות משמאל לימין מימין לשמאל
שפה אנגלית עִברִית

סידור עברית הפוכה ב-InDesign הוא תהליך פשוט יחסית. לאחר שהגדרת את הנחיות הטקסט, הפסקה, התו והשפה, תוכל להתחיל להקליד בעברית הפוכה. למידע נוסף על אופן השימוש ב-InDesign, עיין במדריך זה .InDesign היא תוכנה חזקה לפרסום שולחני שניתן להשתמש בה ליצירת מסמכים במגוון שפות, כולל עברית הפוכה. על ידי ביצוע השלבים המפורטים לעיל, תוכל לסדר בקלות עברית הפוכה ב-InDesign. עם קצת תרגול, תוכלו ליצור מסמכים יפים בעברית הפוכה.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן