דף הבית » רק אצלנו » איך מסדרים התחייבויות בעברית ב-VLC

איך מסדרים התחייבויות בעברית ב-VLC

. איך מסדרים התחייבויות בעברית ב-VLC

הסדרת התחייבויות בעברית ב-VLC

VLC הוא נגן מדיה חינמי, קוד פתוח, זמין עבור מגוון רחב של פלטפורמות, כולל Windows, macOS, Linux, Android ו- iOS. זוהי בחירה פופולרית להפעלת קובצי אודיו ווידאו, והיא תומכת גם במגוון רחב של פורמטים של כתוביות. זה הופך אותה לאופציה מצוינת לצפייה בסרטים ותוכניות טלוויזיה בעברית. עם זאת, אם תרצו לצפות בסרט או בתוכנית טלוויזיה בעברית, תצטרכו לוודא שהכתוביות בשפה הנכונה. ניתן לעשות זאת על ידי סידור ההתחייבויות בעברית ב-VLC. במאמר זה נסביר כיצד לעשות זאת. אנו נספק גם השוואה מהירה של השיטות השונות ומדריך שלב אחר שלב שיעזור לך להתחיל.

השוואה מהירה

שיטה תיאור
מדריך ל אתה יכול לבחור ידנית את שפת הכתוביות בהגדרות VLC.
אוֹטוֹמָטִי VLC יכול לזהות אוטומטית את שפת הכתוביות ולבחור את השפה הנכונה.

שיטה ידנית

השיטה הידנית היא הדרך הפשוטה ביותר לסדר את ההתחייבויות בעברית ב-VLC. כדי לעשות זאת, פתח את נגן המדיה VLC ולחץ על התפריט "כלים". לאחר מכן, בחר "העדפות" ולחץ על הכרטיסייה "כתוביות ו-OSD". בתפריט הנפתח "שפת ברירת מחדל", בחר "עברית". לאחר שעשית זאת, תוכל לפתוח את הסרט או תוכנית הטלוויזיה שברצונך לצפות והכתוביות יהיו בעברית.

שיטה אוטומטית

השיטה האוטומטית קצת יותר מסובכת, אבל היא גם אמינה יותר. כדי להשתמש בשיטה זו, תצטרך להוריד את התוסף "זיהוי אוטומטי של כתוביות של VLC". תוסף זה זמין בחינם מאתר VLC. לאחר שהורדת את התוסף, פתח את נגן המדיה של VLC ולחץ על תפריט "כלים". לאחר מכן, בחר "העדפות" ולחץ על הכרטיסייה "כתוביות ו-OSD". בתפריט הנפתח "שפת ברירת מחדל", בחר "זיהוי אוטומטי". לאחר שעשית זאת, התוסף יזהה אוטומטית את שפת הכתוביות ויבחר את השפה הנכונה. זה אומר שלא צריך לבחור ידנית את השפה בכל פעם שתרצו לצפות בסרט או בתוכנית טלוויזיה בעברית.

סיכום

סידור ההתחייבויות בעברית ב-VLC הוא תהליך פשוט. אתה יכול לעשות זאת באופן ידני או להשתמש בתוסף "זיהוי אוטומטי של כתוביות של VLC" כדי לזהות אוטומטית את שפת הכתוביות. בכל שיטה שתבחרו, תוכלו לצפות בסרטים ובתוכניות טלוויזיה בעברית בקלות. אם אתם מחפשים מידע נוסף על איך לסדר התחייבויות בעברית ב-VLC, תוכלו לבדוק את המדריך של YouTube לקבלת שלב אחר- מדריך צעדים.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן