דף הבית » איך לעשות תיקון בית » מדריך מהיר: כיצד לתקן תריסי פלסטיק
איך לתקן תריסים מפלסטיק

מדריך מהיר: כיצד לתקן תריסי פלסטיק

התריסים הם חלק חיוני מחיינו. הם מגנים עלינו מפני השמש והגשם. אנו משתמשים בהם כדי לחסום את האור או הצל מהשמש, כדי שנוכל לישון בנוחות. אבל לתריסים יש בעיות משלהם שצריך לתקן אם הם עומדים להחזיק מעמד כל עוד הם צריכים.

תריסים הם אחד החלקים החשובים והיקרים ביותר בבית. הם נשברים בקלות על ידי מים, רוח, שלג, או אפילו על ידי ילדים. רהיטים עשויים מפלסטיק ועץ וקשה מאוד לתקן אותם אם הם לא מוגנים כראוי מפגעי מזג האוויר.

אם יש לך תריס שבור בבית, אין צורך להיכנס לפאניקה. יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לתקן את זה בעצמך.

לחץ על הסרטון למטה ולמד כיצד לעשות זאת:

כיצד לתקן דק פלסטיק שבור לתריסים

דקים עיוורים הם בעיה נפוצה בבית. ניתן לתקן אותם בקלות עם מעט ידע ב-DIY, אבל זה עשוי לעלות לך קצת כסף. רצועות התריסים של וילונות פלסטיק נשברים בדרך כלל על בסיס יומי. הסיבה לכך היא שהדקים עשויים מפלסטיק, שאינו עמיד במיוחד.

דק התריס הוא חומר פלסטי המשמש לתריסים. במדינות מסוימות, הוא משמש גם עבור וילונות. עם זאת, באזורים מסוימים הוא הפך למטרד בשל איכותו ועמידותו הירודה.

ניתן לתקן את רצועת התריסים על ידי החלפת החלקים השבורים בחדשים או על ידי החלפתם בחומרים פלסטיים מסוגים אחרים עמידים יותר ופחות מועדים לשבר או נזק. מכיוון שאין דרך לתקן את הדקים השבורים, ניתן להחליף אותם בסט חדש של תריסים. תהליך זה לוקח זמן ועולה כסף, ולכן הגיוני שיהיה פתרון אוטומטי להחלפתם.

כיצד לתקן תריסים אנכיים שבורים

תריס פלסטיק אנכי שבור היא בעיה שניתן לפתור בעזרת תיקון פשוט, אך יעיל. כולנו מכירים את החוויה המתסכלת של הצורך לחכות עד שהתריסים ייפתחו ונסגרו בכל פעם שאתם צריכים אותם. הבעיה היא שאין פתרונות קלים. לרוב וילונות הפלסטיק האנכיים יש מנגנון שפותח וסגיר אותם באופן אוטומטי. אבל זה לא עובד עבור כל תריסי הפלסטיק האנכיים.

כולנו ראינו את תריסי הפלסטיק שבורים ואינם מתפקדים כראוי. הבעיה היא שתריסים אלו יקרים להחלפה. ניתן לתקן אותם תוך מספר דקות אם הם לא נשברו ללא תקנה, אבל אם הם שבורים, אנחנו צריכים להחליף אותם בחדשים.

חברות רבות מנסות לתקן את הבעיה על ידי החלפת התריסים בחומר פלסטי חדש העשוי משילוב של פלסטיק וזכוכית.

אבל יש דרכים לתקן את זה בעצמך, לחץ על הסרטון למטה:

כיצד לתקן תריסים אופקיים שבורים

תריס אופקי היא בעיה נפוצה מאוד במשרדים. אם התריס נשבר, יש לתקן אותו. הבעיה היא שחברות רבות אינן יודעות כיצד לתקן שברים בתריסים האופקיים שלהן, ולכן הן משאירות אותן פתוחות. התיקון יכול להתבצע על ידי החלפת כיסוי החלון או תיקון החלק השבור של התריס.

למידע נוסף לחץ על הסרטון למטה:

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן