דף הבית » כיצד לתקן מכשיר אלקטרוני » הדרך היעילה ביותר כיצד לתקן צריבת מסך
איך לתקן צריבת מסך

הדרך היעילה ביותר כיצד לתקן צריבת מסך

כתוצאה מכך, צריבת מסך היא כאשר אינך יכול לראות את מסך המחשב שלך בגלל חום רב מדי. כאשר זה קורה, המחשב שלך יתחיל להיסגר והמסך ייעלם. זה קורה בגלל שה-CPU וה-GPU מנסים לקרר את המערכת. צריבת מסך היא בעיה נפוצה שחווים לעתים קרובות כל המשתמשים. זה קורה כשהמסך הופך בהיר מדי, או שהוא מתחמם מדי, או נהיה חשוך מדי.

כיצד לתקן צריבת מסך היא בעיה נפוצה איתה מתמודדים כל המשתמשים. זה נגרם מהאופן בו אנו משתמשים במחשבים שלנו וכיצד אנו משתמשים בהם. צריבת מסך היא בעיה שמטרידה משתמשי מחשב כבר זמן רב. זה חוסר היכולת לראות מסך כמו שצריך וזה משפיע על הפרודוקטיביות והביצועים שלך. אנחנו לא מדברים רק על בעיית השימוש המופרז בסמארטפונים, אלא גם משתמשים בהם לביצוע עבודה שאינה ממש הכרחית.

הבעיה עם צריבת מסך היא שזה יכול להיות קשה מאוד לתקן. ייתכן שלא ניתן יהיה להסיר אותו לחלוטין, אך ישנם שלבים שתוכל לנקוט כיצד לתקן זאת.

לחץ על הסרטון למטה כיצד לעשות זאת:

כיצד לתקן צריבת מסך בטלפון אנדרואיד

יש הרבה מקרים שבהם המסך בטלפון אנדרואיד הופך לכוויה גדולה. זה יכול להיגרם בגלל שהמשתמש לא מטפל בו, או שזה יכול להיות בגלל שהמכשיר נשאר במכונית חמה יותר מדי זמן. ניתן להימנע מכך על ידי כיבוי או כיבוי של המסך כאשר הוא מתחמם מאוד. הטמפרטורה של המסך יכולה לעלות עד 40 מעלות צלזיוס ומעלה. זה נגרם בדרך כלל מהתחממות יתר של רכיבי החומרה של הטלפון שאחראים לתפעול מסך המגע ולרזולוציית התצוגה

חלק מהאנשים דיווחו שהטלפונים שלהם ניזוקו עקב התחממות יתר ואחרים דיווחו כיצד תיקנו את הכוויה שלהם בעצמם. יש גם כמה טיפים וטריקים שבהם אתה יכול להשתמש כדי לתקן את הכוויה שלך בעצמך.

כדי לתקן את זה אתה יכול לצפות בסרטון למטה:

כיצד לתקן צריבת מסך באייפון

ישנן סיבות רבות לכך שהמסך של אייפון יכול להישרף. אחד מהם נובע מהאופן שבו מעוצב המסך. המסך בנוי משכבות המורכבות ממספר שכבות. השכבה הראשונה מורכבת מזכוכית, המסייעת ברגישות למגע וגם מגינה על תצוגת ה-LCD מפני נזקים למקרה שיקרה לה משהו. השכבה השנייה מורכבת מפלסטיק, המסייע ברגישות למגע וכן מגן עליו מפני נזקים למקרה שיקרה לו משהו. השכבה השלישית והרביעית מורכבות משכבה דקה של גומי סיליקון הפועלת כ’דבק’ בין שתי השכבות ומעניקה אחיזה טובה מאוד על פני הטלפון. שלוש השכבות הללו מרכיבות יחד את מה שאנו מכנים “הזכוכית”. המסך באייפון נהדר, אבל הוא נהיה קצת חם מדי לאחר זמן מה. זאת בשל העובדה שהמעבד והזיכרון של הטלפון פועלים כל הזמן במהירות גבוהה.

צריבת מסך היא בעיה שמתרחשת כאשר יש לך הרבה תוכן על המסך והטלפון מתחמם יתר על המידה. זה קורה בגלל שהמסך מציג כל הזמן תמונות, שאינן מתרעננות באותה מהירות שבה הוא מוצג.

הפתרון לבעיה זו הוא לרענן את התוכן שלך באייפון שלך לפחות אחת לשעה בערך. זה עוזר למנוע מהמסך להישרף וגם מוודא שאתה לא מבזבז זמן בניסיון להבין מה לא בסדר בטלפון שלך.

למידע נוסף על איך לתקן צריבת מסך באייפון, לחץ על הסרטון למטה:

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן