דף הבית » איך לעשות תיקון בית » הדרך הקלה ביותר כיצד לתקן מיטה חורקת
איך לתקן מיטה חורקת

הדרך הקלה ביותר כיצד לתקן מיטה חורקת

מיטה חורקת יכולה להיות כאב לתיקון וזה יכול להיות די מעצבן. אם יש לך מיטה חורקת, אולי תרצה לדעת איך לתקן אותה. מיטה חורקת היא צליל מעצבן ששומעים כשמנסים להזיז את המזרן או הקפיץ. אתה יכול גם לשמוע את צליל החריקה כאשר הקפיצים נדחסים במהלך השינה או כאשר אחד מסתובב במיטה. מיטה חורקת יכולה להיות מאוד מעצבנת אם היא נמשכת יותר מכמה דקות בכל פעם, מה שמקשה עליך להירדם. כדי להימנע מבעיה זו, כדאי לדעת כיצד לתקן מיטה חורקת בבית או במשרד.

זה יכול להיות פתרון קל להכין מיטה חורקת. פשוט בצע את השלבים הפשוטים הבאים:

שלב 1: ראשית, אתה צריך מיטה חורקת. אז אתה צריך לקנות אחד. אתה יכול לקנות אותו מכל מותג של חנות מזרונים, או מהאינטרנט.

שלב 2: צריך להוציא את המזרון ולבדוק שהוא לא חורק בכלל. אם כן, אז תצטרכו להחליף את הקצף והכיסויים על מנת שהמזרון שלכם יהיה שוב במצב טוב.

שלב 3: עכשיו כשאתה יודע שהמזרון שלך לא חורק בכלל, אתה יכול להתחיל לנקות אותו! ישנן דרכים רבות לעשות זאת, כגון שימוש בשואב אבק או שימוש במטחנה עם נייר זכוכית על הקצף שבתוך המזרון. אתה צריך להשתמש בנייר זכוכית רק אם יש סדקים קטנים מאוד על הקצף בתוך המזרן שלך, שכן הם יגרמו נזק גדול לפנים המזרנים שלך אם הם לא מטופלים לפרקי זמן ארוכים. שלב 4: בדיקת המזרן שלך לאיתור סדקים. ראשית, כדאי לבדוק את זה. בחנו את הקצף בתוך המזרון ובחנו מקרוב כל פיסת קצף. תוכלו לראות בהם חורים זעירים כמו חריצים בצד אחד או יותר של הקצף, הנעשים על ידי עפרונות חודרים וחפצים חדים אחרים כמו סכינים בזמן שישנתם עליו. היזהר לא לחתוך את עצמך מכיוון שזה עלול להוביל לפציעות כואבות! לאחר שקבעתם שאין סיכוי שתוכלו לישון עליו, פשוט לזרוק אותו.

למידע נוסף לחץ על הסרטון למטה:

איך לתקן קפיץ חורקת

הקפיץ החורק הוא בעיה נפוצה מאוד בבתים. זה יכול להיות מאוד מעצבן מכיוון שהוא גורם למיטה לחרוק כאשר אתה מסתובב. קפיצי קפיץ חורק היא בעיה שניתן להימנע ממנה בכל מחיר. כשיש לך קפיץ צורק, המיטה כולה תהיה רועשת ולא שקטה. כדי לפתור בעיה זו, עליך להדק את הקפיצים או לוודא שהם במצב טוב.

למידע נוסף לחץ על הסרטון למטה:

חומר הסיכה הטוב ביותר עבור מסגרת מיטה חורקת

מסגרת המיטה החורקת היא בעיה נפוצה בבית. זה נשמע כמו סיוט לישון עם זה, אבל אתה לא יכול לעשות שום דבר בקשר לזה עד שתתקן את זה.

חומר הסיכה צריך להיות משהו שלא רק יהפוך את מסגרת המיטה לנוחה יותר אלא גם ימנע כל נזק נוסף למסגרת המיטה. חומר הסיכה צריך להיות משהו שלא רק יהפוך את מסגרת המיטה לנוחה יותר אלא גם ימנע כל נזק נוסף למסגרת המיטה.

להלן רשימת חומרי הסיכה הטובים ביותר עבור מסגרות מיטה חורקות:

  • Paraffin

  • WD-40.

  • Candle wax.

  • White grease or siliconized lubricant.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן