דף הבית » כיצד לתקן מכשיר » כל מה שצריך לדעת על איך לתקן כיריים גז
איך לתקן כיריים גז

כל מה שצריך לדעת על איך לתקן כיריים גז

התנור הוא מכשיר חיוני שיש לו פוטנציאל רב. אבל כל הזמן זה לא עובד כמו שצריך וצריך לתקן. למרות שהם מאוד נוחים, כיריים גז עלולות להיות מסוכנות אם לא מתחזקים כמו שצריך.

תנור גז הוא מכשיר שמחמם מזון, אך יש צורך לתקן אותו ולתחזק אותו כדי לשמור עליו במצב תקין. זה יכול לשמש גם אנשים שאין להם גישה לחשמל.

השלבים הבאים הם השלבים שיש לבצע בעת תיקון כיריים גז:

1. הברג את הכיריים מהיחידה.

2. הסר את התרמוסטט ע”י שחרורו ממקומו על גבי הכיריים והחלקתו מהשקע שלו על גבי הקיר, וכן הוצאתו מבסיסו על גבי הכיריים (יש להסירו תוך אי סיבוב להוריד כל גז.

3. אם ישים, הסר או נתק את כל כבלי החשמל אם הם במקום כדי למנוע בעיות אפשריות עם קמין הגז שלך על ידי חיבור אחד חדש. אם קמין גז ממוקם מתחת לכיור מטבח, הסר את יחידת הטווח וכל הצנרת הנלווית על ידי קידוח או חיתוך גישה דרך הקיר.

4. הסר את מגן החום/שסתום הגז מבסיס הכיריים באמצעות מברג להב שטוח.

5. תוך כדי החזקת מגן חום/שסתום גז במקומו על בסיס הכיריים בידיים, הברג את שסתום הגז מהמבער והסר את המבער.

6. נתק את המחבר החשמלי ונתק את כל מפסקי החשמל במצב.

7. חבר מחדש שסתום גז חדש או חבר מחבר חשמלי חדש למבער, אם ישים.

8. חבר מחדש את מגן החום/שסתום הגז לבסיס הכיריים באמצעות הידיים.

9. התקן מחדש את כבל העיוות בחזרה על מכלול המבער/גוף החימום על ידי משיכתו מהצד השמאלי של בסיס הכיריים בעזרת פלייר או אצבעות.

10. התקן מחדש את מגן החום/שסתום הגז לבסיס הכיריים על ידי סיבובו בכיוון השעון כדי להדק ולדחוף פנימה.

11. ודא ששסתום הגז יושב היטב על מכלול המבער/גוף החימום; הוא לא אמור לזוז כשהוא מופנה לשני הכיוונים.

12. סובב את מכלול המבער/גוף החימום נגד כיוון השעון עד שייכנס בנקישה כאשר מהדקים אותו בעזרת מפתח ברגים או שקע; לאחר מכן סובב אותו שוב עם כיוון השעון כדי להשתחרר, ואז שחרר וסובב שוב עם כיוון השעון.

החלפת מבער גז

עם הדור החדש של מבערי כיריים גז, העולם ראה שינוי עצום באופן שבו אנו מבשלים.

מבער גז הוא מכשיר המחמם מים על ידי שריפת דלק. מכשיר זה משמש לבישול מזון על הכיריים. הוא משמש גם במצבי בישול אחרים למשל לצלייה או אפייה. המשתמש במבער מסוג זה יכול לשלוט בטמפרטורה שלו באמצעות מתג בבסיסו. המתג ישלוט אם הוא מופעל או כבוי וכמה חום הוא פולט בעת הדלקה או כיבוי.

את מבער הכיריים הגז הראשון המציאו אלמר ספרי ואשתו בשנת 1928, אך הם לא הצליחו לייצר אחד שיהיה כדאי מבחינה מסחרית באותה תקופה, כי לא הצליחו למצוא חומר מתאים לצרכיהם באותה תקופה, ולכן היה להם. להשתמש בעץ במקום בפחם כדלק. עם זאת, זה לא הצליח שכן זה גרם לשריפות ותאונות סביבם שגרמו להם לשנות את דעתם והחליטו להשתמש בנפט

מבער גז הוא מכשיר המחמם מזון על ידי שריפת גז טבעי. הוא משמש בדרך כלל לבישול אוכל במטבח, אך ניתן להשתמש בו גם לחימום מים ודברים אחרים.

החלפת מבער הכיריים במבער חשמלי היא משימה פשוטה. עם זאת, החלפת מבער גז לכיריים חשמלי אינה קלה כפי שזה נראה.

למידע נוסף לחץ על הסרטון למטה:

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן