דף הבית » כיצד לתקן מכשיר אלקטרוני » דרך קלה: כיצד לתקן דיסק שרוט
איך לתקן דיסק שרוט

דרך קלה: כיצד לתקן דיסק שרוט

זו אחת הבעיות הנפוצות ביותר שעומדות בפני אנשים. זה לא נדיר שאנחנו מקבלים דיסק שרוט. זה יכול להיות CD, DVD, כונן USB או כל מכשיר אחר שבו אנו משתמשים. בדרך כלל אנחנו חושבים שזו רק שריטה קטנה ואנחנו יכולים פשוט להחליף אותה באחרת. עם זאת, שריטות אלו קשות מאוד לתיקון ואף עלולות להוביל לנזק קבוע לדיסק.

עבור הרבה אנשים, המחשבה הראשונה שעולה בראשם כשהם חושבים על תיקון דיסק שרוט היא “אתה צריך לקנות אחד חדש”. אבל זה לא המקרה.

דרך טובה לתקן דיסק שרוט היא באמצעות כלי לניקוי דיסק אופטי. זה יעזור לך להסיר את השריטות ולהפוך את הדיסקים שלך לקריאים שוב.

למידע נוסף לחץ על הסרטון למטה:

כיצד לתקן דיסק שרוט ב-Xbox 360

דיסק שרוט היא אחת הבעיות הנפוצות ביותר עבור בעלי Xbox 360

דיסק שרוט היא בעיה שאינך יכול לתקן. זו אחת הבעיות הנפוצות ביותר שאנשים נתקלים בהן בחיי היום יום שלהם. דיסק שרוט עלול לגרום לכל מיני בעיות, כולל אובדן נתונים, קבצים פגומים ומשחקים פגומים או חסרים.

על הדיסק יש שכבת הגנה והוא לא הולך להישרט כאשר אתה מכניס את המשחק ל-Xbox 360. הדרך היחידה לתקן את זה היא על ידי ניקוי שלו עם מנקה מיוחד ולאחר מכן שימוש במנקה אופטי המיועד למטרה זו.

למידע נוסף לחץ על הסרטון למטה:

כיצד להסיר שריטות מ-DVD עם משחת שיניים

שריטה היא סימן קטן שנותר ב-DVD בקצה הדיסק. סימנים אלו נראים בעיקר כאשר הדיסק נמצא בשימוש וכאשר הוא מוכנס לנגן DVD.

הפתרון לבעיה זו הוא למרוח משחת שיניים על השריטות ולאחר מכן לשפשף אותן עם מטלית רכה. משחת השיניים תסיר את כל העקבות של טביעות אצבעות, אבק, שומן ומזהמים אחרים שנלכדו על פני הדיסק.

היתרון של שיטה זו הוא שהיא לא תפגע בנגן ה-DVD שלך או תהרוס את כל הנתונים המאוחסנים בתוכו. זה יכול לשמש גם עבור סוגים אחרים של דיסקים כגון תקליטורים, CD-R/RW ודיסקי CD-RW (CD-R/RW). החיסרון היחיד בשיטה זו הוא שזה יכול לקחת זמן רב אם יש לך שריטות רבות על הדיסקים שלך.

למידע נוסף לחץ על הסרטון למטה:

מהן תרופות ביתיות בתיקון שריטות בתקליטורי DVD

שריטות בתקליטורי DVD הן בעיה נפוצה, אך לא תמיד קל לתקן אותן.

אמנם אפשר לגרד ידנית את השריטות עם עיפרון או עט, אבל לפעמים צריך יותר מזה. ייתכן שאתה מחפש דרך להיפטר משריטות בתקליטורי ה-DVD שלך מבלי להסיר אותם לחלוטין. בעזרת תרופות ביתיות, אתה יכול להסיר שריטות מבלי לפגוע ב-DVD שלך ולהמשיך לצפות בסרטים האהובים עליך. תרופות ביתיות הן לא תמיד האפשרות הטובה ביותר. עדיף להשתמש בחומר ניקוי מקצועי או בניקוי אופטי.

להלן רשימת התרופות הביתיות:

משחת שיניים לבנה

פוליש מתכת

ללא מוך

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן