דף הבית » רק אצלנו » איך לסדר את הארון לקיץ

איך לסדר את הארון לקיץ

איך לסדר את הארון לקיץ

שלב 1: הוצא הכל

הצעד הראשון לסידור הארון שלך לקיץ הוא להוציא הכל. זה ייתן לך תצוגה טובה יותר של מה שיש לך ומה אתה צריך. הוציאו את כל הבגדים, הנעליים והאביזרים שאתם לא צריכים לקיץ. זה יעזור לך לפנות מקום לפריטים שאתה תלבש.

שלב 2: מיין את הבגדים שלך

לאחר שהוצאת הכל, הגיע הזמן למיין את הבגדים שלך. התחל על ידי מיון הבגדים שלך לקטגוריות כגון עליוניות, תחתונים, שמלות ובגדים עליונים. זה יעזור לך לראות מה יש לך ומה אתה צריך. אתה יכול גם למיין את הבגדים שלך לפי צבע או עונה. זה יעזור לך ליצור מראה מאורגן יותר.

שלב 3: אחסן את בגדי החורף שלך

לאחר שסיינתם את הבגדים, הגיע הזמן לאחסן את בגדי החורף. זה יעזור לך לפנות מקום לבגדי הקיץ שלך. אתה יכול לאחסן את בגדי החורף שלך בפח אחסון או בתיק לבוש. זה יעזור לשמור על בגדי החורף שלך במצב טוב ויקל על הגישה אליהם כאשר מזג האוויר יחזור להיות קר.

שלב 4: ארגן את הנעליים שלך

ארגון הנעליים הוא שלב חשוב בסידור הארון לקיץ. התחל על ידי מיון הנעליים שלך לקטגוריות כגון סנדלים, נעלי ספורט ומגפיים. זה יעזור לך לראות מה יש לך ומה אתה צריך. אתה יכול גם לארגן את הנעליים שלך לפי צבע או עונה. זה יעזור לך ליצור מראה מאורגן יותר.

שלב 5: תלה את הבגדים שלך

תליית הבגדים שלך היא דרך מצוינת לשמור אותם מאורגנים וללא קמטים. התחל בתליית העליונים, השמלות והבגדים העליונים שלך. זה יעזור לך להפיק את המרב משטח הארון שלך. אתה יכול גם לתלות את המכנסיים והחצאיות כדי למנוע מהם להתקמט.

שלב 6: הוסף אביזרים

הוספת אביזרים היא דרך מצוינת לגרום לארון שלך להיראות מסוגנן יותר. התחל על ידי הוספת כמה פריטי אמירה כגון צעיף או כובע. זה יעזור לך ליצור מראה מסוגנן יותר. אתה יכול גם להוסיף כמה תכשיטים כדי להשלים את המראה שלך.

שלב 7: שים הכל

לאחר שסידרתם את הארון, הגיע הזמן לשים הכל. התחל על ידי הנחת הבגדים שלך במקומות המיועדים להם. זה יעזור לך לשמור על הארון שלך מאורגן. אתה יכול גם להוסיף כמה פחי אחסון או סלסלות כדי לעזור לך לשמור על האביזרים שלך מאורגנים. סידור הארון שלך לקיץ לא חייב להיות משימה מרתיעה. בעזרת כמה צעדים פשוטים תוכלו להפיק את המרב מהמלתחה וליצור מראה מאורגן יותר. אז קח את הזמן כדי למיין, לאחסן ולארגן את הבגדים והאביזרים שלך ותהיה מוכן לעונת הקיץ. לטיפים נוספים כיצד לסדר את הארון שלך לקיץ, בדוק את הסרטון הזה .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן